no-img

مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

adsads

ادامه مطلب

ZIP
آموزش رفع ریپورت تلگرام
zip
آبان ۱۴, ۱۳۹۵

آموزش رفع ریپورت تلگرام


ریپورت تلگرام چیست؟

توسط آموزش رفع ریپورت تلگرام که در این آموزش در اختیار شما کاربران سایت نکست روید قرار می گیرد شما می توانید اکانت خود را از حالت ریپورت خارج کنید. وقتی ریپورت می شوید دیگر نمی توانید به پی وی افراد بروید مگر کسانی که آن ها شما را در مخاطبین خود دارند.

 

آموزش رفع ریپورت تلگرام

در قدم اول آموزش رفع ریپورت تلگرام شما باید نام اکانت خود را با نام دوست خود جابه جا کنید به عنوان مثال اگر شما محمد هستید و دوستتان حسین . نام اکانت شما حسین می شود و دوستتان محمد ، باشد ؛ بعد از تعویض کردن اسم ها
مرحله بعدی تعویض عکسهای پروفایل است .بدین صورت که شما عکس پروفایل خود را به دوستتان می دهید و دوستتان هم عکس پروفایل خود را برای شما ارسال می کند و پس از آن اقدام به تعویض آن ها می کنید. تمام این مراحل برای ثبت در سرور تلگرام است.
است. پس اگر تا به امروز Username بعد از عوض کردن عکس ها شما باید آیدی های خود را نیز تعویض کنید. منظور از آیدی برای اکانت تلگرام خود انتخاب نکرده اید باید حالا برای رفع ریپورت باید این کار را انجام دهید. Username
برای مثال نام آی دی شما است و آی دی دوست شما Nima@ Nima و دوستتان Mehdiپس شما باید بشوید Mehdi@
پس از جابجا کردن آدرس ها یا همان یوزنیم ؛ در مرحله آخر شما باید وارد یک گروه شوید مهم نیست چه گروهی فقط یک گروه باشد که بتوانید در آن متن ارسال نمایید و اما این متن دلخواه است اما جهت اینکه متن شما در گروه زیبا هم به چشم بیاید میتوانید از جملات ادبی معنادار استفاده نمایید.
برای مثال در گروه این متن را بفرستید:
انسانها شکست نمی خورند بلکه فقط به تلاششان ادامه نمی دهند
: دقیقه دوباره باید یک متن دیگر درهمان گروه بفرستید ، این متن می بایست متفاوت با متن قبلی باشد ۵پس از گذشت زمان
بزرگترین اقیانوس جهان ارام است پس ارام باش تا بزرگ شوی
ساعت آینده یعنی یک روز کامل نباید هیچ پیامی ارسال کنید و حتی از اکانت تلگرام ۴۲ پس از ارسال متن دوم خود در گروه تا ریپورت شده خود استفاده نکنید.
عکس و آدرس خود را مجددا به ، تبریک: اکانت شما پس از این تایم قطعا از ریپورت خارج شده است و شما می توانید اسم حالت خود باز گردانید.
راهنمایی: ا گر دوستی ندارید که تعویض اکانت انجام دهید یک اکانت جدید بسازید.
. اکانت ریپورت تلگرام را با آن رفع ریپورت کرده ایم ۵این روش تضمینی و تست شده است و تا همین لحظه

 

آموزش عملی رفع ریپورت در تلگرام را هم میتوانید در اینجا ببینید

 

دوستان این مطلب فروشی ( آموزش رفع ریپورت تلگرام ) همان سایتی است که خودتان میدونید البته یک سال پیش هم در بعضی سایت ها خونده بودم که …

 موضوعات :
آموزشی
ads

درباره نویسنده

admin 19275 نوشته در مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید