no-img
مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید

اسم فامیل با بلوتوث دانلود آخرین نسخه 2.1


مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

adsads

ادامه مطلب

ZIP
اسم فامیل با بلوتوث دانلود آخرین نسخه ۲٫۱
zip
آبان ۱۴, ۱۳۹۵

اسم فامیل با بلوتوث دانلود آخرین نسخه ۲٫۱


اسم فامیل با بلوتوث (بازی به یاد ماندنی اسم و فامیل)

تا حالا شده بخواهید اسم فامیل بازی کنید اما کاغذ پیدا نکنید یا خودکار نداشته باشید یا وقتی میخواهید برین مسافرت تو ماشین می خواهید بازی کنید بعلت حرکت ماشین سخت بشه ؟
با این برنامه می توانید با استفاده از بلوتوث “اسم فامیل” بازی کنید ،تازه تو هر مکان و زمان که دوست داشتید. باطراحی زیبا و حجم کم
ما تلاش کردیم برنامه ای بدون نقص ارایه بدیم اما خوب اگه مشکلاتی هست از طریق نظرات و ایمیل اطلاع بدهید تا در اولین فرصت حل بشه.

همچنین شما میتانید بازی سرگرمی های دورهمی را از اینجا دانلود کنید

دسترسی‌ها اسم فامیل با بلوتوث

  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • مرتبط‌ سازی با دستگاه‌های بلوتوث
  • دسترسی به تنظیمات بلوتوث

بازی های سنتی جایگاه مخصوصی میان ما دارند، مخصوصا نسل های قدیمی تری که دوران کودکی شان با خودکار و کاغذ سپری شد، و نه صفحه نمایش و قلم استایلوس. اسم فامیل، از آن دسته عناوینی بود که میان همه جمعی طرفدار داشت؛ تنها کافی است دو نفر یا بیشتر باشید.

بازی اسم فامیل با بلوتوث که استودیو پروسس ساخته، یادآور تفریح قدیمی ماست. یک اسم فامیل دونفره که با استفاده از قابلیت بلوتوث قابل اجراست. اسم فامیل با بلوتوث حجم کمی دارد اما به این حال طراحی رابط کاربری بسیار مناسب و گیرایی را ارائه نموده.

قواعد بازی همانند گذشته دست نخورده باقی مانده اند. یک سری بخش مشخص شده اند، حرف مورد نظر انتخاب می شود و رقابت را آغاز می کنید و طبق معمول هر کس زودتر از دیگری بتواند بخش های مختلف را پر کند برنده خواهد بود. البته توجه داشته باشید که سیستم امتیاز دهی هوشمند طراحی شده و قابلیت تشخیص جواب های درست و غلط را دارد.

اما آیا تا به حال شده است این سئوال برای شما پیش بیاید که اسمی خاص می تواند در بخش “میوه” قرار بگیرد یا خیر؟ یا اسمی که رقیب تان انتخاب کرده اصلا درست است؟ اپلیکیشن دوم، این اطلاعات اضافه را به شما خواهد داد. مضاف بر آن، به بانک اطلاعاتی بزرگی از اسم های مختلف دسترسی دارید که می توانید در مواقع لزوم (حتی جهت تقلب) از آن ها استفاده کنید.

ir.fastpayam.namefamily2 اسم فامیل با بلوتوث دانلود آخرین نسخه 2.1

 

دانلود مستقیمموضوعات :
آموزشی
ads

درباره نویسنده

admin 19275 نوشته در مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید