no-img
مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید

دانلود اپلیکیشن شازم (shazam)


مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

adsads

ادامه مطلب

ZIP
دانلود اپلیکیشن شازم (shazam)
zip
آبان ۱۳, ۱۳۹۵

دانلود اپلیکیشن شازم (shazam)


دانلود اپلیکیشن شازم

شازم یک اپلیکیشن همراه است که موسیقی اطراف شما را براحتی مورد شناسایی قرار میدهد ، فرض کنید شما در یک فروشگاه هستید و آهنگی درحال پخش است و شما اطلاعاتی از آن ندارید خب شما میتوانید شازم را باز کنید و اجازه دهید تا دستگاه به موسیقی گوش دهد. و در چند لحظه برنامه اهنگ را از میان میلیون ها آهنگ دیگر در پایگاه داده شازم، پیدا میکند. سپس شما نام آهنگ و هنرمند و اطلاعات از قبیل شعر، ویدئو، بیوگرافی هنرمند، بلیط کنسرت داده و آهنگ های توصیه می شود.

توضیح کوتاه:
درباره Shazam

Shazam را یکی از برنامه های تلفن همراه محبوب ترین در جهان است که به طرزی جادویی مردم را به جهان اطراف آنها متصل است. Shazam را پیشگام تکنولوژی تشخیص صوتی است که کمک می کند تا مردم شناسایی آهنگ و تبدیل به یک سرویس است که زحمت مردم با هنرمندان، نمایش های تلویزیونی، تبلیغات، سینما، رادیو و محیط های خرده فروشی متصل رشد کرده است. Shazam را تا کنون بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه همراه. برای کسب اطلاعات بیشتر در www.shazam.com

شازم در سال ۲۰۰۲ شروع به کار کرد در آن زمان شازم عنوان و نام خواننده را بصورت sms می فرستاد. امروزه شازم بیشتر در جهت شناسایی است.

سخنی از مدیر عامل شرکت:

“ماموریت ما این است که به مردم کمک کنیم تا تشخیص و تعامل کنند ”

هم اکنون بیش از ۵۰۰ ملیون نفر این برنامه را بر روی موبایل خود نصب دارند.این برنامه هم اکنون در مارکت های اپل اندروید و ویندوز موجود است.

 

دانلود مستقیمموضوعات :
بازی
ads

درباره نویسنده

admin 19275 نوشته در مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید