no-img
مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید

نقد و بررسی اختصاصی بازی چهار


مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

adsads

ادامه مطلب

ZIP
نقد و بررسی اختصاصی بازی چهار
zip
آبان ۲۳, ۱۳۹۵

نقد و بررسی اختصاصی بازی چهار


نقد و بررسی اختصاصی بازی بی نظیر ۴

به همراه دانلود پک کامل موسیقی های متن بازی

احتمالا بازی بسیار جذاب “جنگ مغزها”یا Brian Wars را بازی کردید که متاسفانه در نسخه های جدید این بازی کاربران ایرانی از محروم شدند! حال ما برای شما پیشنها ویژه ای داریم ؛بازی ایرانی ۴ با همان سبک بازی “جنگ مغزها” با بیش از ۲۰۰ هزار دانلود وارد مارکت”کافه بازار ” شد و به تمامی توسعه دهنگان ایرانی ثابت کرد که ما ایرانی ها می توانیم!

4-Discriptions نقد و بررسی اختصاصی بازی چهاربه گفته کافه بازار:

مفتخریم اعلام کنیم که بازی ۴ اولین و با کیفیت ترین بازی آنلاین و دو نفره و همزمان ایرانی در سبک trivia هست که بیش از ۶ ماه روش کار شده تا بهترین کیفیت رو برای شما داشته باشه کلی تصویر سازی شده کلی آهنگ سازی شده تا یک سرگرمی آنلاین برای هر ایرانی داخل موبایلش باشه که به رایگان می تونه اون رو بازی کنه!

با چهار نشان دهید که بیشتر از بقیه می دانید و اطلاعات عمومی خودتون رو به چالش بکشید و رقیب ها رو از میون بردارید !
رقابت، کل کل و هیجان در ۴٫
چهار یک بازی دو نفره است که شما در آن می توانید به دوستانتان متصل شوید و با آنها در موضوعات مختلف بازی کنید و با آنها کل کل کنید!
مثلا عکس بازیگرای مختلف میاد و باید سریع بشناسیدشون یا تو انیمیشن هایی که دیدید یا آهنگ هایی که گوش دادید سوال براتون میاد و همه این ها آنلاینه و با یه دوستتون یا همشهریتون همزمان بازی می کنید و حالش رو می برید !
اما یه سری امکانات خیلی باحال دیگه هم هنوز هستا ! می پرسی چی ؟! پس برو تو بازی تا چیزایی مثل صدا های کل کل و کری خونی که میتونی بگیری و آخر بازی پخش بشه برای حریفت ببینی و حسابی بخندی و کیف کنید :))

ما برای اواین بار در تمامی وبسیات ها وبلاگ های ایرانی پک موسیقی های متن این بازی را برای شما آماده کرده ایم و می توانید از لینک زیر این بازی و موسیقی های متن آن ار دانلود کنید!

ما مکانی برای دانلود اپلیکیشن ها و بازی های بی کیفیت و عامه گوگل پلی و مارکت های ایرانی نیستیم !مما بهترین ها را معرفی و برای دانلود قرار می دهیم !

توجه کنید تمامی اهنگ های این بازی به درخواست کاربران در \غایین موجود است اما خود بازی را می توانید از این لینک توسط بازار دریافت کنید.

تصاویر پیشنمایشموضوعات :
بازی
ads

درباره نویسنده

admin 19275 نوشته در مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید