no-img
مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید

گرفتن ممبر رایگان واقعی نامحدود (روش جدید)


مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

adsads

ادامه مطلب

ZIP
گرفتن ممبر رایگان واقعی نامحدود (روش جدید)
zip
آبان ۱۳, ۱۳۹۵

گرفتن ممبر رایگان واقعی نامحدود (روش جدید)


سلام

امیدوارم از قالب جدید سایت نکست روید لذت ببرید.

photo_2016-08-03_13-26-20 گرفتن ممبر رایگان واقعی نامحدود (روش جدید)

امروز قراره آموزش گرفتن ممبر رایگان واقعی نامحدود رو به شما آموزش بدیم که اصلا نیازی به روت شدن دستگاه شما نیست و فقط بر روی اندرودی قابل اجرا است البته بر روی کامپیوتر میشود با بلو استکس نیز اجرا کرد. روش این آموزش بسیار آسان است و با استفاده از باگ نرم افزار تله ممبر است که تمامی شما با آن آشنایی کامل دارید. خیلی خوب حالا بــرای شروع ابتدا باید تله ممبر را از بالای صفحه دانلود کنید و نصب کنید و وارد اکانت تلگرامی خود بشوید.

photo_2016-08-02_21-28-42 گرفتن ممبر رایگان واقعی نامحدود (روش جدید)

بر روی عضو میشم بزنید و منتظر بمانید تا پنرجه زیر به صورت خـــود کار برای شما باز شود تا تلگرامتان نمایش پیدا کند در این مدت کوتاه حدودا ۵ ثانیه برنامه را نبندید زیرا باعث میشود تمامی مراحل به صورت خودکار از اول شروع شوند و بسیار وقت گیــر است.

photo_2016-08-02_21-28-28 گرفتن ممبر رایگان واقعی نامحدود (روش جدید)

سپس بعد از نمایش کانالی که در آن عضو شدید حتما باید از آن خارج شوید البته اگر خارج نشوید دیگر این کار رایگان حساب نمیشود. تله ممبر امکان انتخاب را برای کاربران باز کذاشته یعنی اگر از کانالی لفت دادید با پیام شما از این کانال خارج شدید آیا میخواهید دوباره وارد آن شودی و یا خیـــر؟ مانند تصویر زیر

Untitled5 گرفتن ممبر رایگان واقعی نامحدود (روش جدید)

تــــوجه کنید که حتما باید گزینه برنامه های اخیر را بزنید و نبـــــــاید به هیچ وجه دکمه ترک میکنم را بزنید چون تمامی زحمات شما برای همیشه به باد میرود. هرچه بیشتر این روش به پیش گیرید خطر زدن دکمه ترک میکنم زیاد میشود چون ممکنه است که حدود ۲۰۰ سکه از شما کم  بشود و یا بیشتر. این روش بسیــــار وقت گیر و خطری است ولی بســیار کار آمد و عالی است بیشتر سایت های فروش ممبر واقعی وقتی شما پولی به آنان میدهید. حدود نصف پول را برای خودشان برمیدارنتد و بقیه پول را از این برنامه ها سکه میخرند و به کانال شما واریز میکنند.

 

تــــــــوجه کنید: به هیچ وجه دکمه ترک میکنم را نزنید.

تـــــــوجه کنید: به هیچ وجه از برنامه دیگری مثل ممبر بگیر تلگذام- تلگرام پلاس و… استفاده نکنید.

تــــــــوجه کنید: هرگز نباید پنجره کانال های ترک شده را ببندید آن را باز گذارید و وارد پنجذه تله ممبر شوید.

تـــــــوجه کنید: نگران ریز کاربران نباشید چون آن ها با دست خود وارد کانال شما میشوند با وجود اینکه آنان از این باگ خبردار نیستند

 موضوعات :
بازی
ads

درباره نویسنده

admin 19275 نوشته در مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید