no-img
مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید

یکی از روش های پیدا کردن پورت های باز برای فری نت تمامی سرویس ها


مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

adsads

ادامه مطلب

ZIP
یکی از روش های پیدا کردن پورت های باز برای فری نت تمامی سرویس ها
zip
آبان ۱۴, ۱۳۹۵

یکی از روش های پیدا کردن پورت های باز برای فری نت تمامی سرویس ها


این روش رو خودم از جایی کپی کردم و جنبه آموزشی داره و سایت نکست روید و نویسندگان آن هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده کاربران ندارد در ضمن این روش نیازمند سیستم عامل kali linux یا بک ترک که قدیمیه و آپدیت نداره این کار ممگنه خیلی طول بکشه برای بعضیا ارزش داره همیشه مخابرات یا شرکت ها یک سری از پورت هارو برای تست کاملا باز میزارن و وقتی متوجه بشن توسط کاربرا کشف شدن سریع پورت های باز رو عوض میکنن در ادامه سعی میکنم مطالب بیشتری از هک های کاربردی توسط سیستم عامل فوق العاده کالی قرار بدم به کاربرا پیشنهاد نصب کالی یا ابونتو رو میدم واقعا عالی هستن هیچوقت کند نمیشن هنگ نمیکنن و همه برنامه های ویندوز رو پشتیبانی میکنن همچنین بسیار امن هستن آموزش های درخواستی هک با کالی را همینجا مطرح کنید در انتها لینک دانلود کالی لینوکس رو گذاشتم.

 

اسکریپت firewalk برای تست پورتهای باز میزبان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که در پشت دیوار آتش (firewall) قرار دارند.

این اسکریپت تلاش می کند با استفاده از روش IP TTL expiraton که با عنوان firewalking شناخته می شود، قواعد دیوار آتش را کشف کند. همچنین استفاده از این اسکریپت در هنگامی که پورتها در پشت دیوار آتش پنهان شده اند، بسیار مفید و موثر می باشد. از طریق این اسکریپت براحتی می توانید این قبیل پورتها را پیدا کنید. ایده پشت این اسکریپت توسط M.Schiffman و D. Goldsmith (نویسندگان ابزار firewalk) شکل گرفته است.

این پویش یا Scan نیاز به یک دیوار آتش (دروازه) و یک هدف دارد. هر پورت فیلتر شده بروی هدف، یک پروب (کاوش) با یک IP TTL بیشتر از تعداد Hopها بروی دروازه، ارسال می کند. TTL می تواند دو روش را ارائه کند:

  • مستقیم با آرگومان اسکریپت firewalk.ttl ؛یا
  • غیرمستقیم با آرگومان اسکریپت firewalk.gateway

برای firewalk.gateway، در ابزار Nmap باید با گزینه traceroute– اجرا شود و این دروازه به عنوان یکی از hopهای traceroute به نظر می رسد.

اگر کاوش یا probe توسط دروازه فوروارد شود، نتیجتا ما می توانیم پاسخ ICMP_TIME_EXCEEDED را از روتر هاب بعدی دروازه یا در صورتیکه هدف مستقیما به دروازه متصل باشد، دریافت کنیم.در غیر این صورت، این کاوش پایان می یابد. همانطور که برای پویش UDP، این فرایند می تواند بسیار کند پیش رود اگر تعداد زیادی از پورتها توسط دروازه مسدود شده باشد.

مثال هایی از اسکریپت Firewalk

در حال حاضر ما از اسکریپت firewalk بروی Backtrack 5 یا kali استفاده می کنیم. کنسول را باز کنید و دستورات زیر را وارد کنید.

مثال/دستور اول)

nmap –script=firewalk –traceroute  IPaddress/Host

 

 

مثال/دستور دوم)

nmap –script=firewalk –traceroute –script-args=firewalk.max.retries=2 IPaddress/Host

 

مثال/دستور سوم)

nmap –script=firewalk –traceroute –script-args=firewalk.probe-timeout=400ms IPaddress/Host 

 

مثال/دستور چهارم)

nmap –script=firewalk –script-args=firewalk.gateway=IPaddress –traceroute
IPaddress/Host

دانلود مستقیمموضوعات :
بازی
ads

درباره نویسنده

admin 19275 نوشته در مرجع دانلود برنامه و بازی تاپ اندروید دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید